slide01
Bydlet Vás tak nebaví?
slide02
MITAS Vám dům opraví!

Okna

Plastová okna

Dodáváme a montujeme okna a vchodové dveře z pětikomorového systému Sofline 70 AD (plošně odsazený) firmy VEKA A.G. z nerecyklovaného plastu. Profily jsou vyztužené podle potřeby 1,5mm - 3mm silnou ocelovou pozinkovanou výztuhou. Výroba podléhá velice přísnému dozoru samotného dodavatele, takže výrobky splňují veškeré náročné technické požadavky. Lze si také vybrat ze široké škály barevných odstínů nebo velice zdařilých imitací dřeva.

Do křídel oken je standardně osazováno izolační dvojsklo s Al distančním rámečkem s vyšší tepelnou izolací U1,1. Podle požadavku zákazníka dodáváme bezpečnostní, zvukově, tepelně nebo světelně izolační dvojskla i trojskla. Pro zvýšení tepelných vlastností skla a zmenšení tepelného mostu lze použít plastový nebo chromový distanční rámeček. Novinkou na trhu je teplý distanční rámeček mezi skly na bázi silikonové pěny Super Spacer - Tri Seal, který výrazně zlepšuje tepelně i zvukově izolační vlastnosti.

K okování oken i dveří je použito kování firmy ROTO a to nadstandardní, bezpečnostní, celoobvodové kování typu NT (new technology). Kování v kombinaci otevíravé-výklopné již zpravidla obsahuje mikroventilační proudění vzduchu, které se ovládá polohou kličky. Ventilaci nezávislou na uživateli zajišťují na požádání dodávané originální ventilační klapky firmy VEKA.